Warning: main(./cache/board_config.php): failed to open stream: No such file or directory in /shanties/web/www/forum/common.php on line 250

Warning: main(): Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/www/usr/share/php') in /shanties/web/www/forum/common.php on line 250

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /shanties/web/www/forum/common.php:250) in /shanties/web/www/forum/includes/sessions.php on line 546

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /shanties/web/www/forum/common.php:250) in /shanties/web/www/forum/includes/sessions.php on line 547
:: View topic - Skomentuj Shanties 2011
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Skomentuj Shanties 2011
Author Message
McViking

Posted:    Skomentuj Shanties 2011 [ !!! ]

Witaj Drogi Czytelniku! :-)

Tak jak w ubiegłym roku, otwarłem ten wątek specjalnie po to byś mógł podzielić się swoimi uwagami na temat relacji z festiwalu Shanties 2011 i samego festiwalu.

Jeśli zgadzasz się z każdym słowem - [b]napisz to tutaj[/b]. :mrgreen:
Jeśli nie zgadzasz się z jakąś opinią - [b]napisz to tutaj[/b]. :evil:
Jeśli uważasz, że gdzieś się pomyliłem - [b]napisz to tutaj[/b]. :oops:
Jeśli chciałbyś dodać coś od siebie - [b]napisz to tutaj[/b]. 8-)

Zapraszam do dyskusji na temat relacji z tegorocznego festiwalu!

(Pisanie na forum wymaga zarejestrowania się tak jak na każdym innym forum - to zajmuje mniej niż minutę! Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś, to kliknij link "Rejestracja" u góry strony)
 
 
jachu

Posted:    Re: Skomentuj Shanties 2011 [ !!! ]

[quote="McViking"]...Jeśli uważasz, że gdzieś się pomyliłem - [b]napisz to tutaj[/b]. :oops:
...[/quote]

Witaj Maciek,

Dziękuję za te kilka ciepłych słów o nas - fakt, brzmienie smagli jest i będzie inne niż kiedyś. Spieszę jednak dodać, że zarówno Łukasz (skrzypek) jak i ja będziemy również śpiewali piosenki w smaglach, więc Beata nie zdominuje naszego repertuaru. Nie zabraknie utworów mocnych jak też i nastrojowych. Tych starych i tych nowych.

To, że akurat bardziej przypominaliśmy Szelkę to naturalne - inna sprawa, że (zgodnie z sugestią Remika, reżysera koncertu) miało być w miarę "balladowo i spokojnie". Dlatego też się do tej sugestii dostosowaliśmy. Inni, wg mnie, nie bardzo.

Na koniec mała poprawka - nie "Johnny's gone to Hilo" ale "[b]Tom[/b]'s gone to Hilo"

cieszę się, że wciąż piszesz o Shanties i pozdrawiam,

jachu
 
 
McViking

Posted:     [ !!! ]

Witaj Jachu!

A ja się cieszę, że ktoś to czyta... ;-)

[quote="jachu"]To, że akurat bardziej przypominaliśmy Szelkę to naturalne[/quote]

Dlaczego to naturalne? Smugglers od Szeli trochę jednak się różnił - przynajmniej takie odnosiłem wrażenie podczas tych paru koncertów, które miałem okazję w historii obu formacji zobaczyć. Najbardziej rozbawił mnie kiedyś Stłukla gdy podczas jednego recitalu na Shanties "magicznie" zamienił Smugglersów w Szelę nie zmieniając praktycznie nic. Chyba właśnie wtedy po raz pierwszy usłyszałem Radunię.

[quote="jachu"]inna sprawa, że (zgodnie z sugestią Remika, reżysera koncertu) miało być w miarę "balladowo i spokojnie"[/quote]

No właśnie wiem, że taka była formuła koncertu i też o tym pisałem, dlatego moje wrażenia odniosłem również do repertuaru jaki wybraliście dopasowując się do tej formuły. Moim zdaniem Remik trochę przegiął, a może to wykonawcy zbyt skrupulatnie starali się wypełnić jego zalecenia, bo koncert jak na tę porę i dla niektórych piąty dzień festiwalu zrobił się po prostu nudnawy. Dobrze, że chociaż dwa kawałki żwawsze się trafiły "na przebudzenie", bo autentycznie zaczynałem chwilami przysypiać... ;-)

Dzięki za korektę - już poprawione. :-)
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group