Shanties
     Serwis istnieje od 1995 roku
Międzynarodowy
Festiwal
Piosenki
Żeglarskiej
w Krakowie
kotwica
Strona główna Wiadomości    Historia        Galeria           Linki          Kontakt   
zaloguj |
szukaj:
Menu główne
* Strona główna
* po Shanties 2020
* przed Shanties 2020
* Historia
* Galeria
* Wiadomości
* Linki
* Forum
* Wyszukiwanie
Inne
* działy artykułów
* działy newsów
* księga gości
* poleć serwis innym
* kontakt
* logowanie
* facebook
Linki
* bannery

shanties.pl
 
Oficjalny serwis festiwalu Shanties
 
staryport.krakow.pl
 
szanty24.pl
 
Szantymaniak
 
szanty.art.pl
 
winnegrono.krakow.pl
 
webserwer.pl
Logowanie


[zapomniane hasło]


Rejestracja
Co daje rejestracja w tym serwisie?
Jeżeli często tu zaglądasz, znacznie ułatwi Ci korzystanie ze strony, nie będziesz musiał za każdym razem wpisywać swoich danych w komentarzach, posiadając odpowiednie uprawnienia możesz dodawać i/lub edytować newsy, dodawać linki do innych stron www itp.
Ale uwaga! Od czasu uruchomienia nowego forum dyskusyjnego opartego na phpBB, rejestracja na forum jest niezależna od rejestracji w portalu. Jeśli chcesz przenieść swój profil z portalu na forum, skontaktuj się z administratorem lub po prostu zarejestruj się na forum używając umieszczonego tam linku do rejestracji - to zajmuje mniej niż minutę.
login / nick *
adres e-mail *
strona WWW
 
numer GG
numer ICQ
 
hasło *
powtórz hasło *
 
kraj *
miejscowość *
wiek
 
podpis
 
Portal WWW shanties.krakow.pl nie jest portalem komercyjnym i nie wykorzystuje ani nie udostępnia żadnych danych podanych przez Użytkowników podczas rejestracji.
Podanie ww. danych jest dobrowolne i ma na celu wyłącznie zapewnienie Użytkownikowi wygody korzystania z portalu shanties.krakow.pl np. poprzez zapamiętywanie ustawień osobistych, automatyczne uzupełnianie nick-a przy dodawaniu komentarzy, kontaktowaniu się z administratorem itp. Ogólna informacja na temat wieku Użytkowników służy wyłącznie celom statystycznym aby jak najlepiej dostosować treści publikowane na portalu do większości Użytkowników.
Administrator oświadcza, że dane te nie będą wykorzystywane w celach marketingowych, nie będą nikomu udostępniane ani nie będą nigdzie prezentowane (z wyjątkiem nick-a). Administrator może wykorzystać adres e-mail podany przez Użytkownika w celu nawiązania kontaktu z Użytkownikiem, wyłącznie w sprawach dotyczących aktywności Użytkownika w serwisie lub na prośbę Użytkownika skierowaną za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Klikając przycisk "zarejestruj" Użytkownik oświadcza, że zapoznał się i zgadza się z powyższymi zasadami.
 
 

Zapomniane hasło
Aby odzyskać hasło wpisz do poniższego okienka swój login, nowe hasło tymczasowe zostanie wysłane na twoją skrzynkę pocztową!
Pamiętaj aby zmienić to hasło natychmiast po jego otrzymaniu.

© 1995-2024 Maciek Ślusarczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.
0.079 | powered by jPORTAL 2 & UserPatch | provided by webserwer.pl